Strony warte odwiedzin

FotoScenerie.pl

FotoScenerie - ciekawe galerie zdjęć z całego świata
W serwisie FotoScenerie.pl znajdziecie najpiękniejsze zakątki Polski i całego świata. Bardzo istotnym czynnikiem jest moderacja zawartości serwisu dzięki czemu możecie być pewni, że zamieszczone zdjęcia są bogate zarówno w formie jak i treści. Jeśli chodzi o "nasze regiony" to warto wspomnieć, że w serwisie można znaleźć ciekawe zdjęcia związane z : Autorem zaprezentowanegp zdjęcia jest Bartek Hałat.

Marcin Wieczorek - FotoBlog

FotBlog Marcina Wieczorka z Bielska Białej
FotoBlog Marcina Wieczorka z Bielska-Białej, gdzie znajdziecie naprawdę rewelacyjne zdjęcia nie tylko z gór. Muszę przyznać, że ten widok z Hrobaczej Łąki naprawdę zrobił na mnie wrażenie. Jest to oczywiście w dużej mierze zasługa dorej przejrzystości i naprawdę przyjemnie jest w taką pogodę trafić na Hrobaczą lub inny wspaniałe miejsce w górach.

Panoramy Górskie

Panoramy Górskie
W serwisie znajdziecie zbiór Panoram Górskich z naszych krajowych "pagórków" jak i zagranicznych. Naprawdę warto zajrzeć i poczuć się jakbyście tam byli. Nie jest to oczywiście tak ekscytujące przeżycie jak wybranie się, na któryś ze szczytów i realne obserwowanie otoczenia jednak warto zobaczyć.

g3riders.com

Relacje z wypraw rowerowych w góry i nie tylko
Serwis g3riders.com prezentuje bardzo ciekawe galerie zdjęć, relaje z wypraw rowerowych (i nie tylko) w różne zakątki naszego kraju jak i innych części świata. Odnosząc się do naszego serwisu warto wspomnieć o galerii :

Podjazdy Rowerowe

Podjazdy Rowerowe na Hrobaczą Łąkę
Serwis jest sporą bazą rowerowych podjazdów. Warto zaznaczyć, że znajdziemy tam aż 3 różne opisy wypraw jednośladen na Hrobaczą :

BTI

Telewizja Internetowa w Bielsku Białej
BTI czyli Bielska Telewizja Internetowa to miejsce, gdzie znaleźć można sporo filmów z naszego regionu i nie tylko. Nie brakuje również filmów z Hrobaczej Łąki.
Jeśli znasz ciekawe serwisy Internetowe, o których warto byłoby wspomnieć w tym dzialę to prosimy i przesłanie adresów na naszą skrzynkę pocztową
Hrobacza Łąka - kontakt

blog comments powered by Disqus
Copyright © 2009 - 2012 Bartek Medoń. Wszelkie prawa zastrzeżone.