Rudlof Baścik - Pan Rudek

Rudolf Baścik z Chrobaczej Łąki - przyjaciele, pomnikTutaj chciałbym umieścić informację o Świętej Pamięci Rudolfie Baściku (Panu Rudku), który w 1973 kupił schronisko na Hrobaczej od dotychczasowych właścicielek, a następnie przez lata miejsce to rozbudowywał, dbał o nie, pielęgnował. Jak wiadomo w 1991 roku przekazł schronisko jednej z warszawskich fundacji.

Uważam jednak, że moja wiedza na temat osoby Pana Rudolfa nie jest na tyle wystarczająca aby pisać o nim. Za jego czasów nie bywałem często na Hrobaczej, a właściwie byłem zaledwie kilka razy. Dlatego sądzę, że jest bardzo dużo osób, które znały Pana Rudka przez lata i właśnie takie osoby powinny na ten temat się wypowiadać. Dlatego jeżeli chciałbyś podzielić się z naszym serwisem wspomnieniami, opinią czy po prostu opowiedzieć o wieloletnim właścicielu schroniska na Hrobaczej to proszę o przesłanie takiego tekstu na adres :
Hrobacza Łąka - kontakt
Istnieje również możliwość spotkania osobiście i porozmawiania. Z góry dziękuje za chęć pomocy w opracowaniu tego działu !

blog comments powered by Disqus
Copyright © 2009 - 2012 Bartek Medoń. Wszelkie prawa zastrzeżone.